Skupinové aj individuálne exkurzie do života včiel a včelích produktov 

Uvidíme aká bude situácia ohľadne Covid pandémie. V prípade že to bude možné, radi by sme uvítali školské / detské  exkurzie od mája do septembra 2021. Pre bližšie info kľudne volajte, alebo píšte.

Snažíme sa predstaviť včelárstvo a včelie produkty autenticky cez všetky ľudské zmysly. Môžte uvidieť, chutnať, očuchať, nahmatať a pocítiť naše včelárstvo :).

Po dohode vieme zorganizovať cca 1 hod exkurziu pre menšiu aj väčšiu skupinu. Cena začína od 3 Eur / osoba. V prípade záujme nás kontaktujte, dohodneme si termín aj podmienky. 

Areál nášho včelárstva postupne revitalizujeme, momentálne sme v úvodnej etape a tak občas musíme improvizovať. Návštevníci nám ale dodávajú energiu. Od júna 2021 bude v areály otvorený aj malý obchodík s našimi produktami. 

V sklenom ukážkovom úle vám bezpečne priblížime život včiel do najmenších detailov. Zblízka uvidíte detaily včelích plástov, včelích buniek, včelieho plodu, medu, peľu. 

Včielky sú bezpečne za sklom a tak sa netreba báť žihadiel.

Je to výborný spôsob predstavenia života včielok aj pre väčšie kolektívy detí a rodičov. Máme to otestované na 40 člennej detskej skupine :)

Výhoda je dobrý prístup, zo stanice v Trenčíne premáva pravidelná linka do Hornej Súče, zastávka Závrská ZŠ. Link cestovný poriadok.

K dispozícií máme aj včelárske blúzy pre deti a dospelých a tak je možné priamo nazrieť do otvoreného úľa, počuť bzukot včiel a cítiť vôňu úľa.

Návštevníci zažijú kopec srandy pri obliekaní a vyzliekaní blúz a včelárskych klobúkov :)

Návštevnici si pri dodržaní hygienických pravidiel môžu vyskúšať odviečkovanie plástov a ich vytáčanie. Môžu chutnať práve vytočený med alebo med priamo s plástov, ktorý v sebe obsahuje všetky aromatické zložky, peľ a propolis.

Copyright beespace včelárstvo