Sme distribučným miestom produktov pre dokrmovanie včelstiev Apivital

Pre objednávanie využite online objednávkový formulár , alebo zavolajte na 0905 791 352.

Vďaka prevahe fruktózy je APIVITAL® sirup úplne bezpečné krmivo aj pre zimné kŕmenie včelstiev. Vysoký podiel fruktózy totižto znamená, že krmivo má minimálnu tendenciu kryštalizovať aj pri nízkych teplotách. Tým je zaručené, že včely nebudú hladovať na plných zásobných rámcoch.

APIVITAL® splňuje základné výživové potreby včiel. Obsahuje výlučne sacharózu a stavebné prvky sacharózy, glukózu a fruktózu, čo sú monosacharidy tvoriace cca 90% sušiny medu. APIVITAL® sirup je z viac ako 99% využiteľný pre včelu. Z optimálneho zloženia vyplýva tiež nízka energetická náročnosť na spracovanie včelou pri ukladaní zásob.

 

Cesto pre včely APIVITAL® je tvorené presýtenou cukornou hmotou z veľmi jemných mikrokryštálov sacharózy, ktoré sú veľké cca 1/100mm. Tieto kryštály sú od seba vzájomne oddelené tekutou fázou, ktorá zabraňuje zrastaniu kryštálov.

APIVITAL® cesto sa využíva predovšetkým:

  • pri doplňovaní zásob v predjarí (podnecovanie)
  • pri tvorbe oddelkov
  • na prikrmovanie v bezsnáškovom období
  • pri skorom zimnom kŕmení

 

Proteínové cesto pre pre včely na jarné podnecovanie a oddelky 

Pre jarné podnecovanie a podporu včelách oddelkov pre rýchle plodovanie matky máme v ponuke prémiové cesto s proteíny. Obsahuje vyváženú zmes prísad, ktoré prispievajú k dokonalému rozvoju včelstiev aj pri nedostatku prirodzených zdrojov včelej pastvy.

Obsahuje: fruktózu, glukózu, sacharózu, filtrovaná voda, ApiPollen Substitute s vysokým obsahom bielkovín (surový proteín 10,5%, kyselina citrónová, rastlinné tuky, éterické rastlinné oleje, minerály, vláknina, antioxidanty, polyfenoly, výťažky z bylín). Až 10,5 % raw proteínov.

Je balené v praktickom plochom 1 kg balení určeného na horné rámiky pod strop. Cena 2,6 Eur / kg. 

Ceny a distribúcia

Produkty Apivital predávame za doporučené ceny podľa dohody s výrobcom (cesto 1,58 Eur/Kg, sirup čapovaný 0,98 Eur/Kg).  Viac informácií na stránke producenta. Kontaktujte nás, dohodneme si podrobnosti prebratia.  Tekuté krmivo apivital vám vieme predať v praktických prepravných kýblikoch, ktoré slúžia ako krmníka priamo do úľu, (cca 14,5 Kg sirupu v kýblikuza 17 Eur) neskôr ako nádoby na med. Sú opakovateľne použiteľné s priliehavým a tesným vrchnákom, dajú sa stohovať 2 ks na seba pri preprave.

Miesto odberu a dovoz

Krmivo je možné po dohode vyzdvihnúť v Hornej Súči, alebo v Trenčíne. V prípade dohody vieme väčšie množstvo doviesť aj na adresu v okolí Trenčína. info na tel.  0904 475 417 , 0905 791 352 . Pre objednanie využite online objednávkový formulár.

Copyright beespace včelárstvo